ROMA GAYRİMENKUL

Hepimizin bildigi gibi mal sahibi olmak yada kiralamak yazının bulunmasına kadar giden bir insani arzudur.

Gayrimenkuller, insanoğlunun modern hayat geçişinden beri kullanılan en eski yatırım araçlarından biridir. Değişen toplumlar ve ekonomik yapıya rağmen, halen en güvenli ve karlı yatırım araçlarından biri olarak etkinliğini sürdürmektedir. Koşullarınız ve zevkleriniz dâhilinde sahip olacağınız bir ev, özgür bir yaşam alanı olmasının ötesinde birikimlerinizi değerlendirmenin en iyi yollarından biridir. Girişimciler için de, faaliyet alanına uygun bir alanın kiralanması ya da satın alınması yoluyla kullanımı, başarılı bir girişimin en önemli adımlarındandır. 


Roma Gayrimenkul, 15 yıllık tecrübesi ve değişen mevzuatların dinamik takipçisi olarak sektörde saygın ve güvenilir bir yer bulmuş bir gayrimenkul şirketidir. Temel faaliyet konusu, yeni iş ve yaşam alanlarının uygun değerlendirmeyle sahiplerini bulmaları amacıyla direkt ve dolaylı gayrimenkul hizmetlerini profesyonel ve kaliteli bir şekilde vermektir. İş birliği ve tarafsız tutumuyla, değerinde alım satım ve ek danışmanlık hizmetleri vererek iş ortaklarının karlılığını arttırırken, daima gelişim ve büyümeyi hedefleyerek, sektörel hizmet anlayışına da yeni bir soluk getirmiştir. 

Birikimlerini kazançlı bir gayrimenkul yatırımıyla değerlendirmek isteyen iş ortaklarıyla güçlü ve güvenilir bir iş birliğiyle sayısız başarılı projeye imza atmış olmanın gururuyla faaliyetlerine devam eden Roma Gayrimenkul, yakın gelecekte de yeni başarılara imza atıp kendi bölgesinde sektörün öncüsü olmayı hedeflemektedir.

PREFİNANSMAN FIRSATLARI